Kalendarz 2020 do kolorowania

Spełnienie marzeń połączone z przynoszeniem korzyści dla innych, jest dla mnie ideałem, dającym nieopisaną satysfakcję i radość. Stworzenie kalendarza chodziło mi po głowie od ponad dziesięciu lat, gdy zaczęłam uczyć się fotografii. Po drodze ziszczało się w wyklejaniu gotowych, pustych kalendarzy zdjęciami, ale dopiero ubiegły rok popchnął mnie do tego kroku, aby zrealizować coś większego, czyli Kalendarz Rodzinny 2019.

Teraz bardziej nauczona doświadczeniem i ćwiczeniem kaligrafii, przedstawiam kolejny projekt, który ma cieszyć oko i pomagać w organizacji roku 2020.

Zdjęcie: Mikael Cho (Unsplash), projekt kalendarza: Monika Kruczek

Konkrety dotyczące kalendarza:


- stworzony w celach charytatywnych,
- przeznaczony do samodzielnego wydruku,
- czarno-biały projekt do pokolorowania,
- w pakiecie dwa formaty, czyli "Kostka" (A4) oraz "Rodzinny" (A3 - jeśli ktoś ma dobry wzrok na A4 też da się wydrukować), a także lista polskich świąt.
Jak zdobyć kalendarz?


Poniżej znajdziesz linki, które doprowadzą Cię do aukcji charytatywnych, gdzie kalendarz wystawiłam.

1. Przeczytaj regulamin aukcji.
2. Przyłącz się do licytacji.
3. Po wygraniu licytacji prowadzonej w komentarzach i dokonaniu wpłaty (w tytule nie należy wpisywać nazwy przedmiotu - szczegóły w regulaminie aukcji), prześlij mi na e-mail: piekneslowa365@gmail.com potwierdzenie (zdjęcie, zrzut ekranu, plik). Wystarczy mi, gdy widoczna będzie nazwa fundacji oraz kwota. Danych wpłacającego nie będę gromadzić, wykorzystam tylko adres e-mail, z którego dostałam potwierdzenie, w celu wysłania kalendarza.

Jeśli masz propozycje aukcji charytatywnych, na których mogę wystawić kalendarz, napisz także na: piekneslowa365@gmail.com.

Kalendarz naprawdę polecam - spędziłam nad nim wiele godzin, aby cieszył oko, był przejrzysty i jednocześnie dał radość, tym co lubią kolorować, czyli np. dzieciom lub dorosłym kupującym odstresowujące kolorowanki.

***

Licytacje zostały zakończone.

Kalendarz można pobrać za darmo tutaj.

Monika

Komentarze

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie

instagram @piekneslowa365