Parentibus total - lek dla rodziców

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

*Parentibus total

365 tabletek niepowlekanych.


Photo by Hal Gatewood on UnsplashCzym są tabletki Parentibus total?

Parentibus total to skuteczny lek przeznaczony dla każdego rodzica, stosowany w problemach z wychowywaniem dzieci. Wykazuje działanie rozjaśniające umysł i otwierający serce rodzica. Parentibus total zawiera między innymi substancje pochodzenia ponadnaturalnego przez co możliwe jest powstawanie światła w ciemności.

Jak stosować Parentubis total?

Zażywać jedną tabletkę doustnie codziennie wieczorem najkrócej godzinę przed pójściem spać.
W trakcie stosowania preparatu mogą wystąpić piękne sny, które znikną samoistnie po zaprzestaniu stosowania wyrobu.

Opis działania leku Parentibus total:

Pierwszy etap: rozjaśni się umysł i napłynie do niego refleksja na temat swojej roli jako rodzica i rachunek sumienia dotyczący dotychczasowego wywiązywania się z niej. Możliwe poczucie wewnętrznej pustki, usłyszenie cichych wyrzutów sumienia. W trudnych przypadkach pojawi się niezdolność do odczucia smutku.

Drugi etap: pojawi się refleksja o przemijalności czasu i szybkim dorastaniu dzieci. Możliwe poczucie przynaglenia do natychmiastowej poprawy sytuacji oraz bezradności w przywróceniu utraconych chwil, której może towarzyszyć chęć płaczu lub płacz (w zależności od dotychczasowego sposobu wykorzystania czasu z dziećmi).

Trzeci etap: pojawią się pęknięcia na skorupie otaczającej serce. Wywoła to pojawienie się wspomnień dotyczących dzieciństwa rodzica: najpierw pojedynczo i w mniejszych odstępach czasu, aż do wylania się wszystkich żali do własnych rodziców - ich braku wsparcia, zrozumienia, zainteresowania, nacisku i wymagań z ich strony, niewysłuchania, lekceważenia, niedocenienia lub ich całkowitej nieobecności czy obojętności. Może to wywołać uczucie kłucia w sercu, poczucie samotności, odrzucenia, bycia skrzywdzonym. Możliwe pojawienie się cichego łkania, a nawet niekontrolowanego płaczu.

Czwarty etap: skorupa na sercu będzie nadal pękać i powoli się kruszyć. Rodzic zacznie porzucać poczucie żalu wobec własnych rodziców, a w to miejsce pojawi się przebaczenie oraz zrozumienie, że nikt nie jest doskonały, a zazwyczaj każdy kocha tak, jak został tego nauczony przez innych. Może pojawić się współczucie wobec własnych rodziców z powodu ich przejść i trudnego życia, w którym nie mieli szansy na tabletkę Parentibus total. Pojawi się poczucie wdzięczności i docenienia wobec rodziców za ich wszystkie starania pomimo trudności, z jakimi sami się stykali.

Piąty etap: Na sercu już prawie nie ma śladów po skorupie. Po przebudzeniu w sposób naturalny zaczynają się pojawiać radość i wdzięczność. W sercu jest pełna motywacja do działania: bycia słuchającym, akceptującym, kochającym rodzicem, który ma zawsze czas dla swojego dziecka i daje mu wszystko, czego zapragnie. Rodzic może wyrazić marzenie o byciu najlepszym rodzicem na świecie. Może pojawić się śmiech i spontaniczne działania wraz z dziećmi. To nie jest dobry moment na zaprzestanie kuracji.

Szósty etap: Serce stanie się czyste i lśniące, miękkie i wrażliwe. Rodzic zaliczy pierwszą porażkę, którą może być: wydanie oszczędności na zachcianki dziecka, brak czasu dla siebie lub drugiego rodzica, zaniedbanie obowiązków w pracy. Dziecko chcąc na chwilę oderwać się od doskonałego i mającego dla niego zawsze czas rodzica zacznie stawiać granice, raniąc tym rodzica. Może pojawić się: poczucie ukłucia w sercu, rozpacz, niezrozumienie, co się robi źle, przekreślenie ważności przejścia dotychczasowych etapów i stosowania tabletek Parentibus total. To nie jest dobry moment na zaprzestanie kuracji.

Siódmy etap: Rodzic mając rozjaśniony umysł i otwarte serce zrozumie, że nikt nie jest doskonały i on sam także nigdy nie będzie. Pojmie, że kochać swoje dziecko znaczy przede wszystkim dać mu to, czego potrzebuje, a nie wszystko to czego chce. Uświadomi sobie, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Będzie już wiedział, że musi stawiać granice, aby strzec swego serca przed ponownym obrośnięciem żalem czy niezadowoleniem z siebie. Stanie się świadomy tego, że pomimo starań może skrzywdzić dziecko lub mieć poczucie krzywdy, ale chce pokornie podchodzić do błędów swoich i swojego dziecka. Na tym etapie można zakończyć kurację.

Uwaga!

Należy uważać, aby tabletka została dokładnie połknięta przed zaśnięciem.
Po zastosowaniu preparatu zapisać jedną rzecz związaną z dzieckiem, za którą jest się wdzięcznym.
Nie stosować u dzieci i młodzieży - grozi przejęciem rodzicielskiej odpowiedzialności, co może na długi czas odbić się na psychice dziecka.
Stosować już w okresie ciąży i karmienia piersią.

Możliwe działania niespodziewane:

Radość z życia.
Satysfakcja z relacji rodzinnych.
Unormowanie czasu pracy.
Dostrzeżenie dobra w ludziach.

Skład:

miłość, radość, wdzięczność, akceptacja, pokora, nadzieja, wytrwałość, cierpliwość, wolność, odwaga.

Przechowywanie:

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w oryginalnym opakowaniu.


*Tekst ulotki to jedno z zadań, które wykonałam podczas kursu copywritingu.

Monika - kaligrafuję i tworzę treści

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @piekneslowa365