"Wszystkiego najlepszego!" dla przedszkolaka [dyplom]

Nikt tak jak dzieci nie potrafi świętować i cieszyć się ze swoich urodzin. Dlatego stworzyłam wesołe i kolorowe dyplomy urodzinowe.

Miałam okazję pracować w przedszkolu. Dla dzieci w tym wieku każde urodziny czy dzień tematyczny to wielkie wydarzenie. Przeżywają, cieszą się... Po prostu celebrują! Nie wstydzą się swojego wieku, nie obrażają się za brak prezentów czy nieskładne życzenia. Są w tym szczere i bardzo radosne, a czasem nieco wstydliwe. Kto ma okazję przebywać z dzieciakami, wie, że tak jak intensywnie przeżywają radość, tak mogą i przeżyć inne emocje... I uważam, że jest to tak piękne i niewinne, że aż szkoda, że się tego czasem jako dorośli wyzbywamy... Jednak nie o tym post. 

Zdjęcie: własne archiwum

Pisanie to pretekst, aby podarować link do pięciu plakatów urodzinowych. Tak, chcę się podzielić, aby dały radość dzieciom. Wszystkie stworzyłam za pomocą strony Canva, wykorzystując bezpłatne elementy. Sprawiło mi to dużo frajdy, bo po prostu lubię projektować plakaty!

Pod linkiem znajdziesz:

  • dyplom urodzinowy z okazji 3. urodzin,
  • dyplom urodzinowy z okazji 4. urodzin,
  • dyplom urodzinowy z okazji 5. urodzin,
  • dyplom urodzinowy z okazji 6. urodzin w dwóch wersjach.

W celu zobaczenia i pobrania plakatów kliknij tutaj. Na każdym dyplomie jest miejsce na wpisanie imienia solenizanta. Oczywiście, jeśli wychowawcy zechcą się podpisać, to też znajdą przestrzeń!

Kończąc, dodam, że podobają mi się życzenia, jakie wymyślają dzieci. Czasem są bardzo absurdalne i zabawne dla dorosłych, więc jestem ciekawa, jakie życzenia udało Ci się usłyszeć od dzieci? Ja najbardziej zapamiętałam od czterolatki: "Dużo płaczu"... A Ty?

Monika

Komentarze

Wybrane dla Ciebie

instagram @piekneslowa365