O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Monika Kruczek. Mieszkam na Śląsku.

Ukończyłam polonistykę. Po zdobyciu tytułu magistra w 2012 roku,  postanowiłam uczyć się projektowania graficznego. W trakcie tej przygody, zrozumiałam, że kocham się w kaligrafii. Po obronie projektu graficznego, pojawiłam się na rok w krakowskiej Szkole Kaligrafii i Iluminacji, aby oswoić się z kursywą angielską.

Pomiędzy moimi edukacyjnymi wyprawami dorabiałam w sklepie, rozwijałam się jako fotograf, wszechstronnie ogarniałam edukację dzieci i młodzieży w czeskiej szkole (z polskim językiem nauczania). Nie straszne były mi także inne prace, w tym wymagające licencji na wózki widłowe.

Czym się zajmuję?

Pracuję na etacie, a z zamiłowania kaligrafuję, piszę, rozwijam się kreatywnie, szukając dobrej formy do przedstawienia wartościowych treści. Ćwiczę, doszkalam się, wypróbowuję różne style, materiały i powierzchnie. Efekty tych zmagań prezentuję głównie na YouTube i Instagramie oraz też na tym blogu. Dotychczas doświadczyłam np. wypalania w stole dębowym, grawerowania na szkle... nie wspominając o przeróżnych pisakach, pędzlach, papierze i powierzchniach plastikowych.

Czasami tworzę projekty komputerowe - wizytówki, dyplomy, karty pracy.

Ponadto zajmuję się pisaniem i korektą tekstów.

Kontakt: piekneslowa365@gmail.com

Komentarze