Wiosna - napis do kolorowania

Co w Tobie drzemie, czego dawno nie robiłeś/robiłaś,

o czym może nie wiedzą albo, czego nie wiedzieli nawet Twoi najbliżsi?

Przegadane godziny, przespacerowane kilometry z przyjaciółmi są wyjątkowe i w niezwykłe w swej prostocie. Pewnego roku jedno takie spotkanie okazało się twórcze i wyjątkowe. Nie tylko piłyśmy kawkę, herbatkę, jadły i rozmawiały, ale spotkałyśmy się w "pracowni". W miejscu, gdzie na stole miałam rozłożony ogromny arkusz papieru i różne przybory do malowania, rysowania oraz pisania. Już wcześniej było wiadomo, że każda z nas ma zainteresowania artystyczne, ponieważ jedna jest grafikiem komputerowym, druga tworzy cudne ilustracje, a ja mam tę swoją kaligrafię. Przelotem siedziała z nami moja siostra, która także chętnie wyraża się artystycznie, np. malując obrazy na płótnie lub koszulkach.

Co niestandardowego stało się w pracowni ?

Tworzyłyśmy razem, a jednak osobno. Każda coś. Każda to, co lubi i jak potrafi. Pokierowało nas to na nowe tory rozmów o marzeniach i nie tylko. W rezultacie wspólne spotkanie, które trwa zazwyczaj około dwóch do czterech godzin, przeciągnęło się do prawie dziesięciu. Nad ranem zgodnie uznałyśmy, że wypada choć na chwilę się położyć. Nie wiemy, jak ten czas zleciał, wiemy na pewno, że było to spotkanie wyjątkowe, kreatywne, terapeutyczne, zacieśniające więzi i przemieniające. Po prostu twórczość, bliskość i rozmowa.

Inny wspólny twórczy czas zaowocował u mnie wiosną - napisem do kolorowania nie tylko dla dzieci. Dzielę się nim w prezencie z okazji zbliżającej się zieleni, dźwięcznej w śpiew ptaków i pachnącej kwiatami.

Źródło obrazu: własna twórczość

Kocham oddawać się swojej twórczości w towarzystwie lub z inspiracji bliskich mi osób. Odkrywanie i poznawanie w ten sposób rodziny czy przyjaciół to dla mnie niezwykle ciekawe zajęcie. Nie tylko rozmowa pozwala odkryć przed kimś cząstkę siebie.

Pobierz darmowy plik w formacie PDF:

Wiosna do kolorowania

Chętnie zobaczę pokolorowany przez Ciebie napis, możesz mi go pokazać:

Bonusik

Udostępniłam też kiedyś nazwy miesięcy do kolorowania (z kalendarza na 2020 rok). Może się rozkręcisz i też pokolorujesz? Link do pliku z znajdziesz w poście Kalendarz Rodzinny 2020 do kolorowania.

Na koniec pytanie

Co wśród przyjaciół rozkwita w Tobie?

Monika

Komentarze

  1. W mojej głowie mnoży się od kreatywności ,myśli z związanymi pomysłami na wykonanie prac ,roznych rzeczy itp lecz najbardziej mi brak chęci do wykonania tego ,bo poprostu nie wiem od czego zacząć ,wtedy najlepiej siadam z Biblią lub z książką i usiłuje czytać ,ale coś ciągle zaprząta moje myśli i nie potrafię się skupić . Może jeszcze w mojej głowie brakuje wiosennego słońca 🔅

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mi najprościej jest zacząć od zrobienia tego, do czego materiały posiadam lub tego, co akurat może się przydać mi lub komuś innemu :) jedna zrobiona rzecz w morzu pomysłów to też takie słoneczko w głowie, nawet w pochmurny dzień :) Powodzenia!

      Usuń

Prześlij komentarz

Wybrane dla Ciebie

instagram @piekneslowa365